Online workshop: Spoznajte proces získavania značky kvality práce s dobrovoľníkmi

Platforma dobrovoľníckych centier a organizácii, v súvislosti s aktuálnou mimoriadnou ponukou bezplatného získania značky S dobrovoľníkmi a dobrovoľníčkami to vieme, pripravila online workshop. Určený je tým, ktorí sa chcú dozvedieť viac o procese získania značky kvality práce s dobrovoľníkmi a dobrovoľníčkami a výhodách toho byť držiteľom tejto značky.

Workshop bude užitočný pre organizácie, ktoré sa ešte do sebahodnotenia nepustili a majú z toho obavy, ale aj pre tých, ktorí sa v procese získavania značky zastavili. Predstavíme systém hodnotenia, postupy, sebahodnotiaci formulár a hlavne ideu, ktorá za celým procesom hodnotenia stojí. Priblížime jednotlivé indikátory kvality a ukážeme príklady ich naplnenia. 

Workshop prebehne online v piatok 27. novembra od 14:00 do 15:00. Prihlasovať sa môžete bezplatne už teraz na tomto odkaze.

 

Prihlásiť sa na workshop

 

Platforma rovnako do konca decembra ponúka vďaka dotácii Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu limitovanú možnosť získať značku kvality práce s dobrovoľníkmi úplne bezplatne. Prvým 10 prihláseným organizáciám poskytneme bezplatne konzultácie, prevedenie hodnotiacim procesom až po zisk samotnej značky. Tá je dôležitou pre dobrovoľníkov a dobrovoľníčky pri výbere kvalitnej organizácie, s ktorou sa rozhodnú spolupracovať, či pre donorov pri potvrdení kvality vášho manažmentu dobrovoľníkov. Viac nájdete v tomto článku, prípadne nás rovno kontaktuje na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

iuventa  logo minedu