PLATFORM

Jun 2022Novinky

Diskutovali sme o rozvoji mládeže v Žilinskom samosprávnom kraji

Naša kolegyňa Veronika Kosková sa zúčastnila 22. júna 2022 konferencie "NA 1 VLNE". Témou konferencie bol budúcnosť a podpora mládeže v Žilinskom samosprávnom kraji.

Jun 2022Novinky

Štartujeme prihlasovanie do 14. ročníka národnej kampane Týždeň dobrovoľníctva

14. ročník národnej kampane sa uskutoční od 16. septembra a potrvá do 22. septembra, pričom otvorí brány stoviek dobrovoľníckych organizácií po celom Slovensku. Samotné organizácie môžu prihlásiť svoju aktivitu do 30. augusta prostredníctvom oficiálneho webu www.tyzdendobrovolnictva.sk

Jun 2022Novinky

NOVINKA! Máme pre vás nový webinár na aktuálnu tému

Pozývame vás na webinár na tému: Ako sa postarať o dobrovoľníkov a ľudí pracujúcich s dobrovoľníkmi: Psychohygiena a prevencia syndrómu vyhorenia, ktorý sa uskutoční už 14. júna.

May 2022Novinky

Naša účasť na rokovaní k voľnočasovým poukazom z dielne Ministerstva financií SR

Naša kolegyňa Ida Adolfová reprezentovala Platformu na dôležitom rokovaní na pôde Národnej rady SR.

May 2022Novinky

Pozvánka na webinár - dozviete sa viac o Angažovanej škole

31. mája 2022 o 14:00 sa uskutoční informačný webinár na tému národného oceňovania Angažovaná škola, na ktorom sa dozviete všetky dôležité informácie.

May 2022Novinky

Získajte vedomosti a skúsenosti zo Service learningu

V máji 2022 otvárame ďalší turnus akreditovaného vzdelávacieho programu Service learning vo výchove a vzdelávaní detí a mládeže k dobrovoľníctvu. 

May 2022Novinky

Štartuje tretí ročník národného oceňovania Angažovaná škola

Národné oceňovanie materských, základných a stredných škôl Angažovaná škola, ktoré je súčasťou medzinárodnej ceny Regional Service Learning Award, spúšťa prihlasovanie do tretieho ročníka.

Apr 2022Novinky

Kto pomôže Ukrajine: Dobrovoľníci sa môžu hlásiť cez novú aplikáciu, ktorá ponúka pomoc Ukrajine na jednom mieste

Iniciatíva Kto pomôže Ukrajine v spolupráci s Platformou dobrovoľníckych centier a organizácií prinášajú novú aplikáciu pre dobrovoľníkov aj organizácie, ktoré ich potrebujú.  

Apr 2022Novinky

Poznáme výsledky národného oceňovania Srdce na dlani 2021

Na ocenenie Dobrovoľník roka 2021 – odovzdávanie ceny Srdce na dlani bolo naprieč Slovenskom nominovaných 315 dobrovoľníkov a projektov. 

Mar 2022Novinky

Medzinárodná konferencia je úspešne za nami

23. – 24. marca 2022 sa v Banskej Bystrici uskutočnila medzinárodná konferencia s podtitulom Dobrovoľníctvo ako vzdelávacia príležitosť - service learning v práci s mládežou a v školách. Zúčastnilo sa jej takmer 100 účastníkov z celého Slovenska, Chorvátska, Maďarska, Poľska a Rumunska.