Pripravili sme pre vás akreditovaný tréning "Manažment dobrovoľníkov a dobrovoľníčok", ktorý sa uskutoční v dňoch 13.-16.mája 2020 v Prešove.

Tréning je určený pracovníkom a pracovníčkam vo verejných a mimovládnych organizáciách, ktorí chcú začať pracovať s dobrovoľníkmi/dobrovoľníčkami alebo si overiť postupy svojej práce.

Naučíte sa, ako dobrovoľníkov/čky hľadať, vyberať, školiť, motivovať a udržať. Poskytneme Vám teoretické vedomosti, praktické zručnosti a konkrétne metódy, ktoré v svojej práci môžete uplatniť

Súčasťou záverečnej skúšky je vypracovanie manuálu dobrovoľníckeho programu alebo iného dokumentu, ku ktorému Vám poskytneme konzultáciu a môžete ho využívať v praxi.

Pre získanie certifikátu je potrebné absolvovať všetky 4 dni tréningu, povolená absencia je 10%.

Cena: 80€ / účasntíka/ účastníčku (60€ pre členov PDCO)

V cene je zahrnuté: vzdelávací materiál, občerstvenie, priestor, technické zabezpečenie a odborné zázemie tréningu.

Školiteľky: 

Mgr. Mária Hatoková, PhD.

Mgr. Dominika Hradiská

Mgr. Janka Šolcová, PhD.

Registrácia je otvorená do 8. mája 2020 a príhlasíť sa môžete prostredníctvom registračného formulára.

 

Viac informácií o tomto trénigu sa dozviete TU.

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Hradiská, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., +421 907 125 177

 

pdfPozvánka na tréning

 

Tento tréning vám prinášame aj vďaka podpore z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktorú administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

iuventa  logo minedu