Chcete vedieť čo v súčastnosti Európsky zbor solidarity ponúka? Ako Vám môžeme pomôcť zúčastniť sa na dobrovoľníckom projekte v zahraničí? Aké kroky pre to potrebujete podniknúť? Čo všetko vám to v oblasti skúseností, zážitkov či kontaktov pre budúce pracovné uplatnenie môže priniesť?

 

V spolupráci s Pedagogickou fakultou UMB sme pre vás pripravili Info-stánok o možnostiach ako vycestovať na zahraničné dobrovoľnícke projekty cez program EÚ Európsky zbor solidarity.

V Info-stánku vás tentokrát privíta aj naša nová dobrovoľníčka z Talianska – Sara Mattera, ktorá je súčasťou nášho projektu EZS s názvom "Objav dobrovoľníctvo!"a je pripravená zodpovedať na vaše zvedavé otázky aj o tom ako to prakticky funguje, keď chcete vycestovať na dobrovoľnícky projekt do zahraničia, čo ju prilákalo práve k nám na Slovensko do Platformy dobrovoľníckych centier a organizácií, alebo aj to aké sú jej prvé skúsenosti.

Neváhajte a príďte si po informácie z prvej ruky v Deň otvorených dverí 11. februára 2020 na Pedagogickej fakulte UMB v Banskej Bystrici v čase od 9.00 do 14.00 hod. Budeme tam, tešíme sa na vás!

Kontaktná osoba: Mária Jolková, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., TEL: +421 917 848 551

 

DOD PFUMB

 

 

 

 iuventa  logo minedu