V období od 9. do 12. júla 2019 sa v Birminghame vo Veľkej Británii konalo v poradí tretie medzinárodné stretnutie projektu Levol-app. Na tomto stretnutí sa partneri projektu zaoberali zozbieranou spätnou väzbu od 120 ľudí, ktorí sa zúčastnili skúšobnej fázy testovania on-line vzdelávacej platformy. Aplikácia Levol-app bola testovaná organizáciami z Portugalska, Španielska, Talianska, Slovenska a Spojeného kráľovstva.

V rámci tohto projektového stretnutia sa partnerské organizácie zamerali na preskúmanie a analýzu spätnej väzby, ktorú poskytli účastníci/ účastníčky testovania, ako aj tréneri/trénerky v skúšobnej fáze. Spätná väzba bola vo všeobecnosti pozitívna, dávala však priestor na zlepšenie.

Po analýze výsledkov a diskusii je v pláne, že konečný výsledok bude vizuálne príťažlivejší, ako aj interaktívnejší a stimulujúcejší. Bude vytvorený aj sprievodca, ktorý poskytne prehľad o on-line platforme, uľahčí prácu s ňou a bude obsahovať známku kvality pre organizácie, ktoré sa zúčastnia Programu manažmentu dobrovoľníctva Levol-app.

Testovacia fáza aplikácie Levol-app sa oficiálne skončí 10. Augusta 2019. Dovtedy bude k dispozícii pre ľudí, ktorí ju v súčastnosti skúšajú. Ďalšie a zároveň posledné stretnutie medzinárodného projektového tímu bude prebiehať od 30. septembra do 3. októbra 2019 v talianskom meste Cori.

Projekt je koordinovaný organizáciou Pista Mágica - Escola de Voluntariado (Portugalsko) s podporou  organizácií Neo Sapiens (Španielsko), Associazione di Promozione Sociale Futuro Digitale (Taliansko), Platforma dobrovoľnickych centier a organizacií (Slovensko) a Birmingham Voluntary Service Council (Spojené kráľovstvo). Cieľom iniciatívy Levol-app je podpora tímovej práce a výmeny osvedčených postupov týkajúcich sa odbornej prípravy osôb zodpovedných za vytváranie a koordináciu programov manažmentu dobrovoľníctva na miestnej a medzinárodnej úrovni.

Kontaktná osoba:

Alžbeta Brozmanová Gregorová, Prezidentka PDCO
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , + 421 907 130 817

http://www.dobrovolnickecentra.sk/sk/projekty/levol-app
https://www.levol-app.eu/
https://www.facebook.com/levolapp/

 

pdfTlačová správa na stiahnutie

 

web 001 web 002  web 003  web 004