Do nášho tímu hľadáme novú kolegyňu alebo kolegu na pozíciu PR manažéra/manažérky. Hľadáme niekoho, kto s nami bude spolupracovať na zviditeľňovaní dobrovoľníctva na Slovenku. 

Termín nástupu: júl/august 2021
Miesto práce: Banská Bystrica, kancelária v priestoroch coworkingu 365.labb, Lazovná 5
Ponúkaný plat: 500 eur brutto na TPP alebo 700 eur na živnosť s možnosťou ďalšieho rastu
Druh pracovného pomeru: čiastočný úväzok alebo živnosť

Táto pozícia je pre Teba, ak si absolvoval/a alebo ešte študuješ PR, marketing alebo žurnalistiku a máš v tejto oblasti aspoň ročné pracovné/ dobrovoľnícke alebo iné skúsenosti, ovládaš perfektne slovenčinu, a angličtinu ovládaš aspoň na úrovni B1. Vieš pracovať s MS Office a používať sociálne siete. Bolo by super, keby si už niekedy dobrovoľníčil/a, videl/a v dobrovoľníctve zmysel a rozumel/a, prečo je dobrovoľníctvo dôležité. Ak si milá, kreatívna, asertívna (kľudne aj trochu drzá), zodpovedná osoba, nadšená pracovať s ľuďmi, vieš multitaskovať a robiť veci aj samostatne, máš výborné prezentačné zručnosti, tak už neváhaj. Čím skôr sa nám ozveš, tým skôr u nás môžeš pracovať. 

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • príprava propagačných textov, tlačových správ, článkov a ďalších propagačných materiálov a ich konceptov
  • príprava podkladov pre komunikáciu na sociálnych sieťach a v online prostredí (napr. písanie blogov, newsletterov, príprava statusov, príprava textov na webstránku)
  • správa web stránky a sociálnych sietí
  • vyhľadávanie komunikačných príležitostí a navrhovanie tém na komunikáciu
  • príprava komunikačných stratégií, prípadne návrh mediaplánu
  • organizovanie a príprava eventov a seminárov, návrh konceptu
  • príprava cenových kalkulácií
  • monitoring výstupov, ich spracovanie a vyhodnocovanie
  • oslovovanie a komunikácia s médiami
  • propagácia dobrovoľníctva

Zamestnanecké výhody, benefity: práca v mladom kolektíve, rozvoj tvojej osobnosti aj po profesionálnej stránke, možnosť rozbehnúť nové projekty, ďalšie vzdelávanie v oblasti práce s dobrovoľníkmi/čkami, PR a manažmentu dobrovoľníkov/čok; prístup, v ktorom je zamestnanec/kyňa partnerom a spolutvorcom.

Životopis a krátky motivačný list môžeš posielať na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Priebežne budeme kontaktovať vybraných uchádzačov/ uchádzačky, ktorých/ktoré pozveme na osobný pohovor.

Kontaktná osoba: Ida Adolfová, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., +421 918 326 416