Ponúkame vám akreditovaný nadstavbový tréning Manažment mladých dobrovoľníkov a dobrovoľníčok so znevýhodnením, ktorý sa bude konať 12.06.2019 v Bratislave.

Tréning je určený pre absolventov a absolventky základného akreditovaného kurzu v manažmente dobrovoľníkov, ľuďom s minimálne 3-ročnou praxou v manažovaní dobrovoľníkova dobrovoľníčok.

Počas tréningu máte možnosť dať vašej práci a kuríkulu pridanú hodnotu a získať know-how, ako pracovať so znevýhodnenými dobrovoľníkmi a dobrovoľníčkami. Získate a rozvinite si zručnosti v komunikácii, naučíte sa pracovať so špecifikami práce s dobrovoľníkmi a dobrovoľníčkami so znevýhodnením, vytváraním a prispôsobovaním vhodného pracovného prostredia, vzťahov na pracovisku, nastavenia vhodnej stratégie práce, identifikácie pozícií vhodných pre dobrovoľníkov so znevýhodnením. Dozviete sa viac o benefitoch, ktoré zapájanie ľudí so znevýhodnením do dobrovoľníctva prináša. Navyše získané vedomosti a zručnosti dokážete uplatniť nie len vo svojej profesijnej praxi, ale zídu sa vám aj v iných oblastiach života.

Miesto a čas: 12.6.2019, od 9:00 do 18:00, Karloveská 64, Bratislava (IUVENTA - Slovenský inštitút mládeže)

Trénerka: doc. PhDr. Alžbeta Brozmanová Gregorová, PhD.

Základné požiadavky na účastníkov a účastníčky tréningu:

  • min. SŠ vzdelanie s maturitou
  • vek nad 18 rokov
  • absolvovaný tréning Manažment dobrovoľníkov a dobrovoľníčok alebo min. 3-ročná prax v manažmente dobrovoľníkov a dobrovoľníčok

Účastnícky poplatok: 15€/ osoba

Tréning je akreditovaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR a ukončený CERTIFIKÁTOM.

Registrácia: do 31.05.2019 prostredníctvom registračného formulára.

Počas tréningu bude zabezpečené malé občerstvenie a študijný materiál.

Garantujeme odborné zázemie tréningu, post-konzultácie.

Kontaktná osoba:

Mária Joklová, +421 917 848 551; Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

pdfPozvánka.pdf

Tréning realizujeme v rámci projektu SLUŽBY 2, programu Služby mladým, podporeného Ministestvom školstva, vedy, výskumu a športu, ktorý spravuje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

pdco logo iuventa logo minedu