Koronavírus: Dôležité informácie o zmenách v plánovaných akreditovaných tréningoch a školeniach

Platforma dobrovoľníckych centier a organizácií pripravovala pre mesiace marec až máj niekoľko akreditovaných školení a vzdelávacích programov, ktorých organizáciu zasiahla aktuálna situácia okolo pandémie koronavírusu.

Všetky naplánované tréningy sa z dôvodu súčasnej situácie v pôvodných termínoch neuskutočnia a ich konanie bolo presunuté. Ich budúca organizácia bude závisieť od vývoja pandémie a prijatých opatrení, na ktoré budeme naďalej zodpovedne reagovať.

Všetkých už prihlásených účastníkov do našich vzdelávacích programov budeme o aktuálnom vývoji informovať prostredníctvom mailov. V prípade, ak by ste mali záujem o naše tréningy a aktuálne informácie, napíšte nám na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. a naša kolegyňa vás bude o ich aktuálnej organizácii informovať.

Všetky dôležité informácie aj s novými termínmi našich akreditovaných školení a programov zasielame taktiež formou newslettera, do ktorého odberu sa môžete prihlásiť na tomto mieste. K dispozícii touto formou odberateľom priamo poskytujeme aj dôležité materiály či publikácie.

Pôvodne plánované vzdelávacie programy a tréningy, ktorých organizácia je odložená:

Večerná škola manažmentu dobrovoľníkov a dobrovoľníčok
miesto konania: Bratislava
pôvodný termín: osem večerov v priebehu marca a apríla

Akreditované vzdelávanie Service learning
miesto konania: Košice
pôvodný termín: 20.-21.3. a 17.-18.4.

Manažment dobrovoľníkov a dobrovoľníčok
miesto konania: Prešov
pôvodný termín: 13.-16. máj

Tréning Service learning
miesto konania: Trstená
pôvodný termín: 18.-20. máj