Akreditované vzdelávanie Manažment dobrovoľníkov a dobrovoľníčok sa uskutoční koncom mája 2023 v Žiline. Kapacita tréningu je obmedzená a zostávajú posledné 4 miesta.

Tréning prinesie účastníkom aktuálne teoretické a praktické vedomosti, rozvinie zručnosti potrebné pre prácu s dobrovoľníkmi a dobrovoľníčkami a ponúka konkrétne metódy uplatniteľné v práci koordinátoriek a koordinátorov

Toto vzdelávanie však bude jedinečné, a to v tom, že bude zamerané priamo na aktuálnu akreditáciu v oblasti dobrovoľníckych činností.

Účastníci budú pracovať s formulárom žiadosti o akreditáciu pre dotácie na podporu dlhodobého dobrovoľníctva a po skončení tréningu budú mať tento formulár predvyplnený. Na tréningu tak budete mať možnosť pripraviť si žiadosť priamo vsadenú do kontextu vašej organizácie a praxe s dobrovoľníkmi a pýtať sa aj na konkrétne otázky, ktoré vás v tejto súvislosti budú zaujímať či ujasniť si to, čo je pre vás nezrozumiteľné.

Tréning bude prebiehať v dňoch od 24. mája do 26. mája v Žiline (v čase od 9:00 do 17:00) a následne 31. mája a 1. júna online (v čase od 13:00 do 16:30). Všetky dni sú súčasťou jedného školenia a nie je možné si z nich vyberať.

Cena tréningu je 150 eur na účastníka, v prípade, že ste našim členom je cena 75 eur. Táto cena v sebe zahŕňa organizačné náklady, obedy pre účastníkov a coffee breaky.

Link na prihlásenie: TU

Viac informácií o tréningu: TU