ŠIKOVNÝ PARTNER PRE DOBROVOĽNÍCTVO

S dobrovoľníkmi a dobrovoľníčkami to vieme!

Zisky z dobrovoľníctva? Samozrejme, aj s pečiatkou!

Akreditované tréningy
manažmentu dobrovoľníkov a dobrovoľníčok

Aktuality

feb 2020Novinky

Čo znamená byť angažovanou univerzitou?

Srdečne Vás pozývame na medzinárodnú konferenciu na tému "Čo znamená byť angažovanou univerzitou?", ktorú organizuje v dňoch 18. a 19. marca 2020 v Bratislave Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici v spolupráci partnermi projektu SLIHE, Európskou asociáciou pre service learning vo vysokoškolskom vzdelávaní, Latinsko-americkým centrom pre service learning a Platformou dobrovoľníckach centier a organizácií v

Čítať ďalej
feb 2020Novinky

Európsky zbor solidarity?

V Platforme dobrovoľníckych centier a organizácií od konca januára 2020 hosťujeme dobrovoľníčku Saru z Talianska vyslanú organizáciou Noi@europe a vďaka podpore programu EÚ Európsky zbor solidarity.  

ESC Sara loga

Čítať ďalej
feb 2020Novinky

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ NA PF UMB V BANSKEJ BYSTRICI

Chcete vedieť čo v súčastnosti Európsky zbor solidarity ponúka? Ako Vám môžeme pomôcť zúčastniť sa na dobrovoľníckom projekte v zahraničí? Aké kroky pre to potrebujete podniknúť? Čo všetko vám to v oblasti skúseností, zážitkov či kontaktov pre budúce pracovné uplatnenie môže priniesť?

 

Čítať ďalej
jan 2020Novinky

Všetky ocenenia Srdce na dlani 2019 boli odovzdané

Šesť regionálnych dobrovoľníckych centier zorganizovalo v mesiacoch november 2019 až január 2020 každoročné oceňovania za dobrovoľníctvo Srdce na dlani. Celkovo prijali 279 nominácií spĺňajúcich kritériá krajských štatútov a na slávnostných podujatiach odovzdali 76 ocenení Srdce na dlani 2019.

Čítať ďalej
jan 2020Novinky

Európske politiky mládeže už aj v mape

S cieľom podporiť spoluprácu európskych štátov v oblasti práce s mládežou na základe aktuálnych údajov a faktov vznikla online encyklopédia Youth Wiki. Poskytuje informácie o národných politikách jednotlivých krajín zameraných na mladých ľudí. Pokrýva 8 oblastí: vzdelávanie, zamestnanosť, zdravie, participáciu, dobrovoľníctvo, kreativitu a kultúru, sociálnu inklúziu a mládež a svet. 

comparative overviews

Čítať ďalej
jan 2020Novinky

Hľadáme PR manažéra/ manažérku

Do nášho tímu hľadáme novú kolegyňu alebo kolegu na pozíciu PR manažéra/manažérky. 

Čítať ďalej
jan 2020Novinky

On-line vzdelávacia platforma v téme Manažmentu dobrovoľníctva je na svete, dozvedeli sa o nej aj organizácie

Viac ako 200 ľudí sa dozvedelo o Levol-app, inovatívnej vzdelávacej platforme a zdieľalo svoje skúsenosti z riadenia dobrovoľníkov a dobrovoľníčok.

Čítať ďalej
jan 2020Novinky

Vítame medzi nami dobrovoľníčku Saru

Od 24. januára 2020 rozšírila náš tím kancelárie v Banskej Bystrici dobrovoľníčka Sara Mattera z Talianska, ktorú hosťujeme vďaka Európskemu zboru solidarity po dobu jedného roka.

Čítať ďalej

Newsletter