ŠIKOVNÝ PARTNER PRE DOBROVOĽNÍCTVO

S dobrovoľníkmi a dobrovoľníčkami to vieme!

Zisky z dobrovoľníctva? Samozrejme, aj s pečiatkou!

Akreditované tréningy
manažmentu dobrovoľníkov a dobrovoľníčok

News

Oct 2018Novinky

Manažment dobrovoľníkov a dobrovoľníčok - LEHOTA NA PRIHLASOVANIE PREDĹŽENÁ

Na tréning manažmentu dobrovoľníkov a dobrovoľníčok sa môžete prihlasovať ešte do utorka 9.10.2018, všetky potrebné informácie nájdete nižšie:

Čítať ďalej
Oct 2018Novinky

Správa o mládeži 2018

Situačná analýza kvality života mladých ľudí na Slovensku je zložito znejúci pojem, ktorý približuje, ako sa žije mladým ľuďom na Slovensku v roku 2018. Prečítajte si o nej viac. 

Čítať ďalej
Sep 2018Novinky

Týždeň dobrovoľníctva 2018 s rekordnou účasťou

Do Týždňa dobrovoľníctva sa od 16. do 22. septembra zapojilo 6129 ľudí, čo je najvyšší počet, odkedy sa podujatie plné dobrých skutkov na Slovensku organizuje. Dobrovoľnícky program pripravilo pre širokú verejnosť viac ako 300 organizácií a spolu dobrovoľníci nezištne odpracovali neuveriteľných 14182,5 dobrovoľníckych hodín.

Čítať ďalej
Sep 2018Novinky

Pozdrav z Rumunska, z projektového stretnutia SoVol

Pozdravujeme z Rumunského mesta Cluj Napoca, z piateho stretnutia projektového tímu projektu Erazmus + SoVol, zameraného na zlepšenie kvality v tzv. sociálnom dobrovoľníctve. Mesto Cluj má veľmi aktívne dobrovoľnícke centrum, ako aj organizáciu PRO VOBIS (partner projektu) - národné centrum zamerané na rozvoj dobrovoľníctva v Rumunsku.

Čítať ďalej
Sep 2018Novinky

Začal sa Týždeň dobrovoľníctva 2018

Obľúbená kampaň, do ktorej sa tento rok zapojí aj speváčka Sima Martausová, sa tentokrát nesie v znamení dôkazov o tom, že dobré skutky sa dejú! Prečítajte si viac a vyberte si z pestrej ponuky dobrovoľníckych príležitostí, ktorým sa počas tohto týždňa môžete venovať.

 

Čítať ďalej
Sep 2018Novinky

Ministerstvo školstva hľadá členov akreditačnej komisie

Akreditačná komisia pre špecializované činnosti v oblasti práce s mládežou hľadá posily do svojich radov. Ak vás takáto ponuka spolupráce zaujíma, prečítajte si o nej viac a reagujte na kontakt priamo v nej. Nech sa páči, celú ponuku nájdete po kliknutí TU.

Čítať ďalej
Sep 2018Novinky

Online systém dobrovoľníckeho manažmentu skvalitní prácu s dobrovoľníkmi v mimovládkach

Na jeho vývoji spolupracuje 5 partnerských organizácií v rámci medzinárodného projektu „Levol-app“ vrátane slovenskej Platformy dobrovoľníckych centier a organizácií. 

Čítať ďalej

Newsletter